Wiosenne i letnie atrakcje w Zieleńcu i okolicach:

 

1) Jazda rowerowa w Zieleńcu i okolicach bike

Dla wszystkich miłośników jazdy na rowerze w Zieleńcu i okolicach przygotowane są trasy nart biegowych latem używane jako trasy do jazdy rowerowej (rowery można na sam szczyt wwieść wyciągiem „gryglówka” ). W okolicach Zieleńca zapraszamy także na trasy w Dusznikach – spis tras rowerwych wraz z mapami i podstawowymi danymi na stronie: http://trasyrowerowe.duszniki.pl/trasy/
Zapraszamy także na bikepark w Zieleńcu : http://magazynrowerowy.pl/bikepark-w-zielencu/ (zdjęcie użyte ze strony magazynrowerowy.pl)

 


2) Spływy kajakowe i pontonami w Bardzie  bannerbardo_uniwersalny

Górskie spływy pontonowe / kajakowe nie bez powodu stają się coraz bardziej popularne. Jest to idealne połączenie sportu i rekreacji. Rafting to obowiązkowy punkt na mapie turystów szukających wrażeń, z dala od cywilizacyjnego zgiełku. Rafting na przełomie bardzkim ze względu na lokalizację jest szczególnie atrakcyjny. Bardo leży na przełomie gór sudeckich i stanowi swoistą północną bramę kotliny kłodzkiej. Specyficzna topologia wodna sprawia, że między marcem a październikiem kiedy stan wód w tych okolicach jest większy jest to wymarzone miejsce na spływ.
Specjalnie dla klientów Alpejskiego Zieleńca mamy promocyjne ceny na spływ:
Bilet normalny 30zł
Bilet ulgowy 20zł
Bilet rodzinny 2+2 (2 dorosłych + 2 dzieci) 80zł
Każde kolejne dziecko w pontonie 10zł (max ilość osób w pontonie 7os)


 3) Jazda konna w Zieleńcu 
konie

Naszych klientów zapraszamy na naukę oraz doskonalenie jazdy konnej w stylu western.
Zajęcia prowadzone są przez instruktora jeździectwa na ujeżdżalni oraz w terenie. Konie do dyspozycji mają rozległe pastwiska, na których pasą się całą dobę, zamykane są jedynie w sezonie zimowym. Warunki bytowe stwarzane koniom zbliżone są do naturalnych a metody treningu oparte na budowie prawidłowych relacji człowiek – koń. Dzięki temu konie są zdrowe, zrównoważone i chętne do współpracy z człowiekiem.
Niezależnie od stopnia wyszkolenia już po krótkim instruktarzu na ujeżdżalni z instruktorem mogą Państwo skorzystać z wyjazdu w teren, który zrelaksuje zarówno jeźdźca jak i konia.
Ceny dla klientów Alpejskiego Zieleńca to:
Jazda na ujeżdżalni z instruktorem: 45zł/h
Wyjazd w teren z instruktorem: 45zł/h
Karnet 10h (bezterminowy): 350zł
Wycieczki konne/rajd konny: cena do ustalenia w zależności od ilości osób
Oprowadzanie na koniu: 15zł/15min


 4) Wodny Świat Aquapark w Kudowie Zdrój  
basen

Serdecznie zapraszamy do najnowocześniejszego na Dolnym Śląsku, krytego basenu sportowo-rehabilitacyjnego „Wodny Świat”, ogrzewanego za pomocą odnawialnych źródeł energii. Woda jak w morzu ogrzewana słońcem
Obiekt zlokalizowany w centrum uzdrowiska w Kudowie Zdroju przy zabytkowym Parku Zdrojowym.
Na terenie aquaparku do Państwa dyspozycji sa:
Basen pływacki ( 25m), Basen rekreacyjny z masażami, gejzerami i sztuczną rzeką, Brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią, Rura- zjeżdżalnia 92m długości, Jacuzzi i Sauna
Cennik dostępny na stronie: http://www.basen.eurograf.pl/

 


5) Zwiedzanie 11209659_1118944821466033_13881601549144852_n

Jeśli mają Państwo ochotę na zwiedzanie, w okolicy Zieleńca mamy wiele ciekawych miejsc które warto zobaczyć, więcej o tym na stronie: http://zieleniec.pl/o-zielencu/atrakcje/z-zielenca-do i http://zieleniec.pl/o-zielencu/aktualnosci/249-wakacje-w-zielencu-dlaczego-nie

 

 

 

 

 

 


Lokalizacja naszego obiektu pozwala na niemal natychmiastowe oddanie się białemu szaleństwu. Po wyjściu z budynku w kilka sekund można włączyć się do ruchu narciarskiego.

nartyski DSC08664 DSC08581


Na terenie „Alpejskiego Zieleńca” znajdziecie Państwo restaurację, serwującą świeże i pyszne jedzenie oraz napoje a także salę kominkową z dodatkowym barem, gustownie urządzoną z widokiem na nowoczesny wyciąg krzesełkowy.

 

 kanapabar5


A może relaks w saunie lub jacuzzi? Lub chęć pozbycia się nadmiaru energii? Nic prostszego – ZAPRASZAMY DO STREFY FITNESS.