Alpejski Zieleniec to nie tylko piękny budynek ale również, a może przede wszystkim ludzie, którzy za nim stoją.

Absolwenci wrocławskiego AWF-u, menedżerowie, miłośnicy i znawcy (w teorii i w praktyce) różnych dziedzin rekreacji i sportu. Jako właściciele firmy Sport Lider Group od lat tworzymy i kreujemy podstawy prozdrowotne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Zarażamy miłością do nart, snowboardu, pływania i wszystkiego co związane jest z rekreacją, ruchem i zdrowiem.

W Alpejskim Zieleńcu poza doskonałymi warunkami mieszkalnymi i jedyną taką lokalizacją, możecie zawsze liczyć na profesjonalne porady i pomoc. Współpracujemy z wybitnymi naukowcami, którzy pomagają nam rozwijać naszą wiedzę na temat możliwości organizmu człowieka i nie tylko.

Alpejski Zieleniec jest i będzie miejscem spotkań, sympozjów, zjazdów, konferencji i szkoleń, które coraz bardziej pozwolą nam pomagać Państwu w rozwijaniu pasji i miłości rekreacyjnych i sportowych. Posiadamy również szeroką wiedzę na temat prowadzenia restauracji, dlatego nie wyjdziecie od nas głodni.

Sama miejscowość Zieleniec jest wyjątkowym miejscem. Położony na wysokości niemal tysiąca metrów nad poziomem morza daje wyjątkowe możliwości zdrowotne, idealne dla wyczynowych sportowców, ale również dla nas wszystkich, dla osób w każdym wieku.

blulogo

Skąd pomysł na nazwę Alpejski Zieleniec?

Otóż Zieleniec ma klimat alpejski. Rzeczywiście tak jest, dlatego charakteryzuje się bardzo długo zalegającą pokrywą śnieżną i warunkami sprzyjającymi tworzeniu dużej ilości czerwonych krwinek, czyli wspaniałymi możliwościami poprawiającymi nasze zdrowie.
Dowodem potwierdzającym tą tezę są wyniki badań wybitnego fizjologa sportu, który przez 25 lat zajmował się tym zagadnieniem. Ów badania są w naszych rękach a naszych gości, którzy wykażą zainteresowanie tym tematem, wprowadzimy w jego tajniki.