CENNIK 

SEZON LATO 2024

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ZMIANY OFERTY ORAZ CENNIKA, BEZ PODANIA PRZYCZYNY.


WPŁATA ZADATKU JEST JEDNOZNACZNA Z ZAAKCEPTOWANIEM REGULAMINU NASZEGO OBIEKTU!

- Dostawki są dostępne dla dzieci do 8 roku życia w cenie 150 zł ze wszystkimi świadczeniami ( dostawki nie są dostępne w pokojach 1 i 2 osobowych) – W naszym Obiekcie przyjmujemy zwierzęta w cenie 40 zł/doba/zwierzę

Cena zawiera: – bezpłatny parking – wyżywienie : w/g wybranej opcji – korzystanie z narciarni – nocleg w pokojach z łazienkami i TV – bezpłatne Wi-Fi – bezpłatna kawa i herbata w pokoju – bezpłatne korzystanie z sauny i jacuzzi – bezpłatne korzystanie ze strefy fitness – 8% podatek VAT Cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej w wysokości 4,50 zł/osobę /dobę

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen w trakcie sezonu, bez konieczności podania przyczyny.

W przypadku konieczności uzyskania faktury prosimy o umieszczenie tej informacji w treści zadatku z zaznaczeniem rodzaju faktury: (imienna), (na firmę – podanie nazwy i NIP firmy).

Uwagi: Zadatek jest bezzwrotny (w przypadku rezygnacji z przyjazdu) Opłata za pobyt uiszczana jest w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi w wypadku skrócenia pobytu.


Szanowni Państwo, W związku z wprowadzeniem nowego rozporządzenia (RODO) i europejskich zasad o ochronie danych osobowych wysyłam Państwu te zasady do zapoznania się z nimi. W linku znajdą Państwo wzór zgody na przetwarzanie danych osobowych. Korespondencja z nami będzie uznawana za udzielenie na nią zgody. W przypadku osobistego stawienia się w naszym Ośrodku, będziemy Państwa prosić o wyrażenie zgody na piśmie. Dziękujemy za zrozumienie. – Administratorem danych osobowych jest Alpine Group S.C. 54-436 Wrocław, ul. Komorowska 35a/8 – Dane osobowe zbierane i przetwarzane są w naszej firmie zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych z 28.03.2017”. W celu realizacji wspólnych ustaleń, zbieramy niektóre dane konieczne do kontaktu z Państwem. Informujemy również, iż: * zgłoszenia papierowe ulegają trwałemu zniszczeniu po ustaniu potrzeby, dla której zostały stworzone. Dokumenty te przechowywane są w sejfie. * Pliki z danym osobowymi w formie elektronicznej są szyfrowane. * Klient ma prawo do: informacji o posiadanych przez nas danych, usunięcia danych przekazanych nam uprzednio (z konsekwencją anulowania rezerwacji), zmiany danych.

ARKUSZ DANYCH OSOBOWYCH